Start


Serdecznie zapraszamy do WILLI POD GWIAZDAMI w Kudowie Zdroju. Jest to kameralna willa z restauracją utrzymane w stylu Art Deco mieszcząca się w budynku z początków XX w, ukrytym w głębi parku w centrum Kudowy Zdroju.

OPIS OŚRODKA

Jest to kameralna willa z restauracją utrzymane w stylu Art Deco mieszcząca się w budynku z początków XX w, ukrytym w głębi parku w centrum uzdrowiskowym Kudowy Zdroju. Obiekt o wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie wyposażony w windę. Posiada własne Mini SPA.

Dyskretne odosobnienie pensjonatu zapewnia idealne warunki pobytu i odpoczynku lub twórczych spotkań w niewielkim gronie. To idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia, odpoczynku i relaksu.

POKOJE
Willa Pod Gwiazdami oferuje 19komfortowych- stylowo urządzonych pokoi 1,2,3 os. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV LCD , nowe meble, Internet WiFi, szklanki.  Łazienki posiadają suszarki do włosów i ręczniki kąpielowe. Czajniki bezprzewodowe są ogólnodostępne na korytarzu.

 WYŻYWIENIE
Ośrodek posiada własną stylową salę restauracyjną, w której serwujemy domowe posiłki;

 * śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

* obiadokolacje serwowane do stolika.


KONFERENCJE
W budynku znajduje się nowoczesne zaplecze konferencyjne na 40 miejsc wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji konferencji, szkoleń i kameralnych spotkań firmowych. Sala konferencyjna połączona jest z letnim tarasem, co tworzy idealne miejsce na przerwy kawowe oraz relaks podczas konferencji.

MINI SPA
Sauna fińska, łaźnia turecka, 

kąpiel w wannie typu "jacuzzi" na macie z hydromasażem pozwalają dodatkowo na pełen relaks i odnowę biologiczną. Wnętrza SPA pokryte onyksem nadają niepowtarzalny nastrój i ekskluzywny charakter. 

AQUAPARK "Wodny Świat" - 500m >> http://www.basen.eurograf.pl

 

Zoo Safari - Dvur Kralowe - 60km >> http://www.zoodvurkralove.cz/en/

 

STACJE NARCIARSKIE

 

 ZIELENIEC - Polska  >> 15 km od Willi Pod Gwiazdami  >> http://www.zieleniec.pl

 28 wyciągów narciarskich; 10 oświetlonych stoków ; snowpark oraz pełnowymiarowe rynny (halfpipe).

 

DESTNE - Czechy >> 15 km od Willi Pod Gwiazdami >> http://www.skicentrumdestne.cz

 Średnia stacja narciarska: wyciąg krzesełkowy, 6 orczyków, długie i dobre stoki.

 

 OLESNICE w Górach Orlickich - Czechy >> 15 km od Willi Pod Gwiazdami   >> http://www.skiolesnice.cz

 Mała stacja narciarska: 2 wyciągi narciarskie (500m i 300m); 4 trasy zjazdowe o długości 3,5 km.

  

CZARNA GÓRA w Jańskich Łaźniach - Czechy >> 55 km od Willi Pod Gwiazdami  >> http://www.skipark.cz/zima/

 Mała stacja narciarska: 2 wyciągi narciarskie (500m i 300m); 4 trasy zjazdowe o długości 3,5 km. Karnet 1 dzień – 52 zł/os.Duży resort narciarski. Nowoczesny kompleks ze wspólnym karnetem w Jańskich Łaźniach, Czarnym Dole i Svobodzie nad Upou. 20 km stoków narciarskich; 4 koleje linowe, 8-siodełkowa kolej gondolowa oraz 22 wyciągi narciarskie, zawodniczy 3,5 km tor saneczkarski, KIDpark i SNOWpark, 70 km tras biegowych.

  

Dolina Sportów Zimowych w Kudowie Zdrój  >> 3 km od Willi Pod Gwiazdami  >> http://dolinasportowzimowych.pl/

Ośrodek dla dzieci i początkujących narciarzy. Wyciąg narciarski 200 metrowy , długość zjazdu 450 m, wyciąg 100 metrowy „śnieżne koło” - śnieżny ponton na trasie zjazdowej 300 m. Wypożyczalnia nart i sanek, bufet. Karnet 11 zjazdów –